CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1851

1,770.00

Plater; wewnątrz złocony; 9 x 14,7 x 10,5 cm

Puncowanie: Warszawa Fraget 1851 1:Qte: