Ferdinand ZIX

4,130.00

OSTRÓŻKI

Olej, płótno; 50 x 40 cm

Sygnowany p.d.: F Zix / 1910

Ferdinand ZIX

1864 Saarbrücken – 1942 Stuttgart

Malarz niemiecki. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Stuttgarcie u Grünewalda, Kellera und Iglera. Malował przede wszystkim kwiaty, wykazując się wielką biegłością, oraz nastrojowe pejzaże.