4,130.00 zł
OSTRÓŻKI
Olej, płótno; 50 x 40 cm
Sygnowany p.d.: F Zix / 1910
Ferdinand ZIX
1864 Saarbrücken – 1942 Stuttgart
Malarz niemiecki. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Stuttgarcie u Grünewalda, Kellera und Iglera. Malował przede wszystkim kwiaty, wykazując się wielką biegłością, oraz nastrojowe pejzaże.