Karl KAUFMANN

9,440.00

NORWESKI FIORD

Olej, płótno; 66 x 105,cm

Sygnowany p.d.: Dolci

Karl KAUFMANN

1843 Nueplachowitz – 1905 Wiedeń

Austriacki pejzażysta i malarz wedut, znany jako twórca wielu widoków Wenecji, Rzymu, Florencji, Wiednia, Salzburga, Alp, norweskich fiordów. Artysta używał wielu pseudonimów.