9,440.00 zł
NORWESKI FIORD
Olej, płótno; 66 x 105,cm
Sygnowany p.d.: Dolci
Karl KAUFMANN
1843 Nueplachowitz – 1905 Wiedeń
Austriacki pejzażysta i malarz wedut, znany jako twórca wielu widoków Wenecji, Rzymu, Florencji, Wiednia, Salzburga, Alp, norweskich fiordów. Artysta używał wielu pseudonimów.