1,000.00 zł
SCHODY
Olej, płótno; 60 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Omer Van Vosselen
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 1600
◙
Omer van VOSSELEN
ur. 1934
Malarz belgijski. Tematem jego utrzymanych w tradycji malarstwa końca XIX dzieł są kwiaty, portrety, wnętrza i martwe natury.