041. Witold Andrzej ZACHAREWICZ

1,500.00

PRZYSTAŃ, 1964

Olej, płótno; 33 x 46 cm

Sygnowany p.d.: Zachar 64

Witold Andrzej ZACHAREWICZ

1929 Kraków – 1985 Kraków

W latach 1947-1953 kształcił się w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, m.in. pod kierunkiem Eugeniusza Eibischa. W 1965 ukończył także architekturę na Politechnice Krakowskiej. Okresowo przebywał i tworzył we Francji.

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 3000 – 4000

183 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

29 czerwiec 2019 | sobota, godz: 17:00