Wojciech WEISS

4,214.80

RENIA W OGRODZIE, 1910

Akwarela, papier; 28 x 19 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: WW
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile podpisu Wojciecha Weissa i napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA / DOM ARTYSTY.
Pod pieczęcią numer: 000648. W prawym dolnym rogu napis ołówkiem: 1910.