4,214.80 zł
RENIA W OGRODZIE, 1910
Akwarela, papier; 28 x 19 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: WW
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile podpisu Wojciecha Weissa i napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA / DOM ARTYSTY.
Pod pieczęcią numer: 000648. W prawym dolnym rogu napis ołówkiem: 1910.
◙