087. Henryk GRODZKI

500.00

BZY, 2018

Olej, sklejka; 18,5 x 24,5 cm

Sygnowany na odwrocie; H. Grodzki – 2018 r.

Henryk GRODZKI

ur. 1939

Malarz. Absolwent (1964) warszawskiej ASP.

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 – 700

183 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

29 czerwiec 2019 | sobota, godz: 17:00