500.00 zł
BZY, 2018
Olej, sklejka; 18,5 x 24,5 cm
Sygnowany na odwrocie; H. Grodzki – 2018 r.
Henryk GRODZKI
ur. 1939
Malarz. Absolwent (1964) warszawskiej ASP.
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700