081. Jarosław WOJTKOWIAK

2,000.00

PANORAMA KAZIMIERZA DOLNEGO

Olej, płótno; 65,5 x 92 cm

Sygnowany p.d.: J. Wojtkowiak

Jarosław WOJTKOWIAK

ur. 1952 Łódź

Uczył się w Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi. Od 1975 roku mieszka w Warszawie. Od lat siedemdziesiątych związany ze środowiskiem artystycznym w Kazimierzu Dolnym. Brał udział w kilkunastu wystawach zbiorowych, miał również kilkanaście wystaw indywidualnych.

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 3000 – 4000

183 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

29 czerwiec 2019 | sobota, godz: 17:00