Lodewijk BOSSCKE

601.88

PORTRET KOBIETY, 1945

Olej, sklejka; 40,5 x 35,5 cm

Sygnowany l.d.: Lodew. Bosscke / 45

Lodewijk BOSSCKE

1900 – 1980

Malarz belgijski. Początkowa zajmował się restauracją obrazów. Później malował głównie pejzaże Brabancji, portrety i akty kobiece.