057. Stanisław BIECHOŃSKI

500.00

DWOREK W JANKOWICACH, 1946

Olej, sklejka; 47 x 50 cm;
Sygnowany p. d.: Kochanej, drogiej Steni / Stach, l.d.: Jankowice, czerwiec 1946

Stanisław BIECHOŃSKI

1902 Lwów – 1975 Kędzierzyn Koźle

Malarz, związany z lwowskim środowiskiem artystycznym, gdzie w latach 1933 i 1936 prezentował swoje prace na wystawach zbiorowych w TPSP. W 1959 w Muzeum Malczewskiego w Radomiu miała miejsce wystawa jego obrazów tatrzańskich.

Cena wywoławcza 500

Estymacja 650 – 700

182 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

18 maj 2019 | sobota, godz: 17:00