500.00 zł
DWOREK W JANKOWICACH, 1946
Olej, sklejka; 47 x 50 cm;
Sygnowany p. d.: Kochanej, drogiej Steni / Stach, l.d.: Jankowice, czerwiec 1946
Stanisław BIECHOŃSKI
1902 Lwów – 1975 Kędzierzyn Koźle
Malarz, związany z lwowskim środowiskiem artystycznym, gdzie w latach 1933 i 1936 prezentował swoje prace na wystawach zbiorowych w TPSP. W 1959 w Muzeum Malczewskiego w Radomiu miała miejsce wystawa jego obrazów tatrzańskich.
Cena wywoławcza 500
Estymacja 650 – 700
◙