036. ŚW. RODZINA, XVII / XVIII w.

750.00

Olej, deska; 23 x 17 cm

Stan: deska rozpołowiona

Cena wywoławcza 750

Estymacja 1500 – 2000

Aukcja 189, 08.02.2020