Grażyna MAŁOWIDZKA-LEBIODZKA

1,203.76

TULIPANY W WAZONIE

Olej, płótno; 46 x 38,5 cm

Sygnowany na wazonie G. Małowidzka; na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy

Grażyna MAŁOWIDZKA-LEBIODZKA

ur. 1943

Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie i Wydział Handlu SGPiS. Wiele lat pracowała w Muzeum Etnograficznym w Warszawie, jako starszy laborant konserwatorski dzieł sztuki. Doskonaliła swoje umiejętności na Wydziale Grafiki w Akademii Sztuk Pięknych w pracowniach: malarstwa u prof. Grzegorza Pabla, rysunku u prof. Piotra Smolnickiego, grafiki u prof. Andrzeja Węcławskiego. Od 1978 r. wystawia swoje prace. Miała kilkanaście wystaw indywidualnych w kraju i za granicą.