015A. APOTEOZA SZTUKI, ok. 1870

2,500.00

MALARZ NIEROZPOZNANY

Olej, płótno dublowane; 61 x 107 cm

Na odwrocie nalepka papierowa z napisem odręcznym: H/ Siemiradzki / Część projektu polichromiji wykonanego przez H. Siemiradzkiego do Salonu w Pałacu Lubomirskich w Książach Wielkich.

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 4000 – 5000

181 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

13 kwiecień 2019 | sobota, godz: 17:00