012. Karl KAUFMANN

3,000.00

FIORD NORWESKI

Olej, płótno dublowane; 68 x 103 cm

Sygnowany l.d. nieczytelnie

Cena wywoławcza 950

Estymacja 2000 – 2500

Karl KAUFMANN

1843 Neuplachowitz – 1905 Wiedeń

Austriacki pejzażysta i malarz wedut, znany jako twórca wielu widoków miast Włoch, Austrii, Alp, norweskich fiordów. Artysta używał wielu pseudonimów.

181 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

13 kwiecień 2019 | sobota, godz: 17:00