66. Christo Grzegorz STEFANOFF-MENDOLY

3,200.00

RYBACKIE ŁODZIE NA LAGUNIE WENECKIEJ, 1937

Olej, płótno; 65 x 73 cm

Sygnowany p.g.: G.Mendoly / -37-

Cena wywoławcza 3200

Estymacja 4000 – 4200

174 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

28 lipiec 2018 | sobota, godz: 17:00