52. FALE MORSKIE O ZACHODZIE SŁOŃCA, pocz. XX w.

2,000.00

MALARZ NIEMIECKI

Olej, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany p.d.: H. Angstwarm (?)

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 3000 – 3300

174 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

28 lipiec 2018 | sobota, godz: 17:00