71. Christo Grzegorz STEFANOFF-MENDOLY

1,400.00

DWIE ŁODZIE RYBACKIE NA TLE WENECJI, 1935

Olej, płótno naklejone na tekturę; 69,5 x 47,5 cm

Sygnowany p.g.: G.Mendoly / -35-

Cena wywoławcza 1400

Estymacja 1800 – 2000

174 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

28 lipiec 2018 | sobota, godz: 17:00