MISKA DO JARZYN, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 2 poł. XIX w.

345.00

Plater na nowym srebrze; 5,3 x 19 x 15 cm
Puncowanie: B.Henneberg Warszawa; B; B.M.; 1317; waga między z literami B H