STATYW NA ZAPAŁKI W FORMIE KULISA, Polska, Wola, Fabryka Wolska, pocz. XX w.

920.00

Plater na mosiądzu, wys. 10 cm
Puncowanie: korona / Fabryka Wolska pod Warszawą