CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

690.00

Plater na mosiądzu, wys. 7 cm
Puncowanie: łabędź pod gwiazdką; Norbiln&Co Galw Warszawa; N; 8; 1688