402.00 zł
WĘDROWIEC II
Akwaforta, papier; 45 x 32,5 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Wędrowiec II – akwaforta (Et) – 2 stan 14/30 Krzysztof Wieczorek 1978 rok imp.
Krzysztof WIECZOREK
ur. 1954 Łódź
Wybitny grafik. Absolwent (1977) PWSSP w pracowni Leszka Rózgi. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, m. in. I Nagroda na VIII International Print Biennal w Madrycie w 1982 r.