481.00 zł
KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO
Akwaforta barwna, papier; 46 x 20,5 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Kuszenie św. Antoniego, I wersja akwaforta – odbitka autorska nr V imp. Jolanta Ciesielska
Jolanta CIESIELSKA
ur. 1951