Jolanta CIESIELSKA

481.00

KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO
Akwaforta barwna, papier; 46 x 20,5 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Kuszenie św. Antoniego, I wersja akwaforta – odbitka autorska nr V imp. Jolanta Ciesielska

Jolanta CIESIELSKA

ur. 1951