PEJZAŻ Z SAMOTNYM DOMEM O ZACHODZIE SŁOŃCA, 4 ćw. XIX w.

5,175.00

MALARZ POLSKI
Olej, deska; 20 x 26 cm

Sygnowany p.d.: nieczytelnie