ODZNAKA 84 PUŁKU STRZELCÓW POLESKICH wz. 1935

920.00

Wykonanie: Wiktor Gontarczyk, Warszawa

Dwuczęściowa, tombak srebrzony, 40 x 40 mm, słupek, nakrętka sygnowana: W. GONTARCZYK WARSZAWA MIODOWA 19