ODZNAKA CENTRUM WYSZKOLENIA SANITARNEGO wz. 1921

2,950.00

Wykonanie: Józef Michrowski, Warszawa

Dwuczęściowa, montowanie na wąsy, tombak złocony, emalia; 45 x 45 mm, słupek, nakrętka sygnowana: J. MICHROWSKI GRAWER WARSZAWA NOWY ŚWIAT 15

Stan: w dobrym stanie, bez uszkodzeń i braków.