136. ODZNAKA PAMIĄTKOWA 72 PUŁKU PIECHOTY wz. 1937, oficerska

3,000.00

Projekt Jan Grochot, wykonanie Wiktor Gontarczyk, Warszawa

Dwuczęściowa,, monotowana na nity, tombak srebrzony, emalia, 40 x 30 mm, słupek, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk Warszawa Miodowa 19

Na rewersie wybite daty i nazwy walk stoczonych przez pułk w 1920 r.: Hajsyn 25.V-12.VI.1920; Dubno-Chorupań 13-14 i 16-20.VII 1920; Sarnowa Góra – 17.VIII.1920; Ojrzeń-18.VIII.1920.; Projektował kpt. 72 P.P. Grochot Jan 1931 r.

183 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

29 czerwiec 2019 | sobota, godz: 17:00