Błażej Iwanowski

3,450.00

POKÓJ AUDIENCJONALNY STARY NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE
Olej, płótno; 49,6 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25