3,450.00 zł
POKÓJ AUDIENCJONALNY STARY NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE Olej, płótno; 49,6 x 60 cmSygnowany l.d.: Błażej Iwanowski
Obiekt dostępny w Galerii na FretaWarszawa, Freta 25
Salon Aukcyjny Freta