ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Perret et Fils, ok. 1880

517.00

    Dwukopertowy, z sekundnikiem, srebrny, próba 800; śr. 5 cm
    Sygnowany na tarczy: Perret et Fils | BRENETS
    Puncowanie na kopertach: w pięciokącie pardwa; 14 133; na wewnętrznej kopercie: Cylindre 10 Rubis
    Tarcza pęknięta
    Dewizka srebrna, próba 875, giloszowana, waga 12 g, puncowana: stojący niedźwiedź