ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Perret et Fils, ok. 1880
517.00 zł
Dwukopertowy, z sekundnikiem, srebrny, próba 800; śr. 5 cm
Sygnowany na tarczy: Perret et Fils | BRENETS
Puncowanie na kopertach: w pięciokącie pardwa; 14 133; na wewnętrznej kopercie: Cylindre 10 Rubis