ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Galonne, 1873
517.00 zł
Dwukopertowy, z sekundnikiem; zewnętrzna koperta srebrna, próba 800, częściowo złocona; śr. 4,6 cm
Na kopercie od wewnątrz: GALONNE | B | SILBER 0,800 GARANTIRT, półksiężyc, korona | 13943; na wewnętrznej kopercie: 13943
Dewizka ze srebrnym żetonem Towarzystwa Wojskowego w Zodel – miniaturą Żelaznego Krzyża z napisem na awersie: MILIT. VER. ZODEL 1873; na rewersie sygnatura wytwórcy: PAULKÜST BERLIN C. 19
Ubytek na tarczy