ŻARDINIERA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.

862.50

    Mosiądz i cyna srebrzone, 19 x 40,5 x 17 cm
    Puncowanie: w owalu wokół gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA3446
    Brak wkładu