KOSZYK, 1 poł. XX w.

747.50

Mosiądz srebrzony, szkło, wys. 20, śr. 20 cm

Spleciony z mosiężnej, srebrzonej taśmy i drutu, kabłąk z trzech taśm z trzech miejscach przewiązanych, wkład szklany, szlifowany z rżnięta gwiazdą po środku

Stan zachowania: mały odprysk szkła na wewnętrznej krawędzi