KOSZYK, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.

632.50

Mosiądz srebrzony, wys. 7, śr. 24 cm

Na czterech ażurowych nóżkach w formie splecionej wstęgi, lustro zdobione giloszowana rozetą, kołnierz ażurowy w formie kwiatów na łodyżkach, kabłąk na zawiasach w formie splecionych gałązek

Puncowanie: w owalu N | w owalu: NORBLIN & Co GALW WARSZAWA