STEFAN PĄGOWSKI

1,725.00

PRAWDZIWA JESIEŃ – PEJZAŻ Z BUSKA, 1948

Akwarela, papier; 25 x 35 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: S. Pągowski 27 […]48
Na odwrocie w p.d. napis: Prawdziwa jesień | mal. Stefan Pągowski. Powyżej w kółku
numer: 5, obok przekreślone: 16, 10 i 38

Obraz pochodzi od rodziny artysty.
Biografia artysty przy poz. nr 28.

SKU: 360996 Kategorie: ,