WOJCIECH WEISS

4,025.00

FURTKA PRZY DOMU W KALWARII, 1906

Akwarela, papier; 22,5 x 31,5 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: WW
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile podpisu Wojciecha Weissa
i napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA o DOM ARTYSTY.
Pod pieczęcią numer: 000824
W lewym dolnym rogu napis ołówkiem: 1906

SKU: 360993 Kategorie: ,