Filiżanka z dedykacją, Niemcy, 1 połowa XIX w.

365.00

Porcelana, złocenia, farby naszkliwne Niemcy, wys. 10 cm
Niesygnowana Filiżanka typu jasmin. Na czole złota sentencja ujęta girlandami niezapominajek: Bey jedem Genufs daraus | erin nere Dich meiner. Krawędź przy wylewie, uszko oraz cokolik – złocone.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360896 Kategorie: ,