365.00 zł
Porcelana, złocenia, farby naszkliwne Niemcy, wys. 10 cm
Niesygnowana Filiżanka typu jasmin. Na czole złota sentencja ujęta girlandami niezapominajek: Bey jedem Genufs daraus | erin nere Dich meiner. Krawędź przy wylewie, uszko oraz cokolik – złocone.
Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25