STROŃSKI Marian (Tarnopol 1892 – Przemyśl 1977)

4,400.00

ZATOKA
Olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 39,5 cm
Na odwrocie opinia biegłego sądowego z roku 1989.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360895 Kategorie: ,