Filiżanka z mikromozaiką, Wiedeń, 1 ćw. XIX w.

1,106.00

Porcelana, farby naszkliwne; wys. 6 cm
Sygnatura pod szkliwem, malowana kobaltem: trójpolowa tarcza oraz wyciskany numer nieodczytany.
Uszko rekonstruowane.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360897 Kategorie: ,