SCHERRES Alfred (1864 Gdańsk – 1924 Berlin)

22,000.00

PEJZAŻ Z GĘSIARKĄ, 1919
Olej, tektura; 74,5 x 104,5 cm
Sygnowany p. d.: Alfred Scherres
Na odwrocie drukowana nalepka, częściowo zniszczona: Runst Austellung Berlin 1919

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360894 Kategorie: ,