GOLUS Jan (1895-1964)

3,450.00

SZKIC PORTRETOWY, 1963

Olej, płótno;
65 x 82 cm
Na krosnach papierowa nalepka z napisem długopisem: 78 Szkic portretu | 65 x 82 | 1963

SKU: 360881 Kategorie: ,