PAULI Eva (ur. 1933 Budapeszt)

345.00

SŁOŃ, 1962

Akwaforta i sucha igła;
23,3 x 29 cm
Sygnowana ołówkiem: p.d.:Eva Pauli, 1962 | l.d.: III/4 – Der Elefant –
Graficzka węgierska, mieszkająca w Zürichu. Poza grafiką zajmuje się także tkaniną artystyczną.

SKU: 360882 Kategorie: ,