Niemcy (?), 4 ćw. XIX w.

920.00

CHŁOPIEC Z CHARTEM

Porcelana biała szkliwiona i biskwit;
wys.: 30 cm
Znakowana: na spodzie wyryte połączone dwa okręgi
Stan zachowania: pęknięcie fabryczne podstawy, spękania fabryczne na charcie, pęknięcie na szyi charta, brak fragmentu łapy.

SKU: 360834 Kategorie: ,