Carl Tielsch

230.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Carl Tielsch, Alt Wasser (Stary Zdrój), Śląsk, po 1850

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średn. filiżanki: 9,6 cm; średn. spodka: 14,7 cm
Sygnowane: orzeł i litery TPM | filiżanka dodatkowo naszkliwnie czerwienią: 300
Stan zachowania: pęknięcie pomiędzy czarką i stopą oraz w czarce, szczerbka na brzegu filiżanki; przetarcia złoceń.

SKU: 360770 Kategorie: ,