345.00 zł
FILIŻANKA ZE SPODKIEM
Porcelana, malatury podszkliwne, złocenia;
średn. filiżanki: 9,6 cm; średn. spodka: 15 cm
Sygnowane: filiżanka: kobaltem podszkliwnie 2 | naszkliwnie czerwienią 38 | spodek: kobaltem podszkliwnie 32 | naszkliwnie złotem 38 | wycisk w masie 15 | 832 | wycisk w masie ręka z mieczem.
Stan zachowania: filiżanka – 1 szczerbka na brzegu, przetarcia złoceń,
w spodku pęknięcie włosowate.