690.00 zł
FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Schlesische Porzellanfabrik P. Donath GMBH, Tiefenfurt (Parowa), XIX/XX w.
Porcelana, malatury naszkliwne złocenia;
średn. filiżanki: 7,8 cm; średn. spodka 13,4 cm
Sygnowane: kobaltem podszkliwnie S pod koroną