Miśnia, Saksonia, okres Marcoliniego, 1774-1814

575.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM

Porcelana, malatury naszkliwne;
średn. filiżanki: 6,7 cm; średn spodka: 13,5 cm
Sygnowane: filiżanka – kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze z gwiazdką | wycisk w masie: 1 | A | kobaltem podszkliwnie kropka | spodek – kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze z gwiazdką | wycisk w masie: 3 | 10 | 1 | kobaltem podszkliwnie kropka
Stan zachowania: naprawiane uszko, pęknięcie na kołnierzu spodka.

SKU: 360762 Kategorie: ,