Wiedeń, 1839

575.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM

Porcelana, złocenia;
średn. filiżanki 8,3 cm; średn. spodka 16,2 cm
Sygnowane: filiżanka – kobaltem podszkliwnie znak tarczy | wycisk w masie: w owalu 839 | 18 (?); spodek – kobaltem podszkliwnie znak tarczy | wycisk w masie: w owalu 839 | 12.
Stan zachowania: dwa odpryski na uchu.

SKU: 360761 Kategorie: ,