Europa (Niemcy?), 1. ćw. XIX w.

230.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średn. filiżanki: 6,1 cm; średn. spodka: 12,1 cm
Stan zachowania: przetarcia złoceń.

SKU: 360763 Kategorie: ,