1,200.00 zł
Porcelana, malatury podszkliwne i naszkliwne, złocenia; wys. 24,1 cm
Sygnowany: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze z kropką pomiędzy głowniami | K | wycisk w masie: 6 | ryte w masie: H 59 | naszkliwnie: 346a | 19.
Wazon o tle kobaltowym dekorowany rezerwą z dekoracją kwiatową. Brzeg złocony.