WAZON, Saksonia, Miśnia, 1924-34

1,200.00

Porcelana, malatury podszkliwne i naszkliwne, złocenia; wys. 24,1 cm

Sygnowany: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze z kropką pomiędzy głowniami | K | wycisk w masie: 6 | ryte w masie: H 59 | naszkliwnie: 346a | 19.

Wazon o tle kobaltowym dekorowany rezerwą z dekoracją kwiatową. Brzeg złocony.

SKU: 360754 Kategorie: ,