Europa Zachodnia, 2. poł. XIX w.

3,450.00

WAZA W TYPIE SEVRES

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenie;
wys. 22,5 cm
Sygnowany: kobaltem naszkliwnie naśladownictwo znaku Sevres | scena w rezerwie sygnowana: A. Vi[…]
Stan zachowania: przetarcia malatur i złoceń, odprysk na jednym z uchwytów, pęknięcie włosowate na stopie, ślady napraw.

SKU: 360755 Kategorie: ,