Wyświetlanie 406–420 z 476 wyników
WAGA APTECZNA, Wrocław, Frigola & Co, przed 1902
1,035.00 złWAGA APTECZNA, Wrocław, Frigola & Co, przed 1902
Mosiądz, drewno, żelazo; 55 x 57 x 21 cm
Sygnowana: FRIGOLA & CO | BRESLAU
Wybite punce legalizacyjne od 1902 do 1930 r.
BAROMETR, ROSJA, XIX/XX w.
690.00 złTALIZMAN HEBRAJSKI
2,300.00 złTALIZMAN HEBRAJSKI
Srebro niskiej próby, wys. 7,5, śr. 1,2 cm,
Zakrętka gwintowana z zawieszką, wewnątrz kartka pergaminowa z napisem tuszem w języku hebrajskim.
KRZYŻYK, 1 poł. XX w.
460.00 złEKRYTUAR Z PANTERĄ, Szwecja, Guldsmeds AB, ok. 1930
1,437.00 złEKRYTUAR Z PANTERĄ, Szwecja, Guldsmeds AB, ok. 1930
Brąz, szkło (dwa wkłady kałamarzy); 14 x 40 x 19
Puncowanie: GAB | w owalu wieża | BRONS | 109
DOKUMENTY DOTYCZĄCE ABRAHAMA HOHMANNA, Elbląg (Elbing), 1807 -1818
1,265.00 złDOKUMENTY DOTYCZĄCE ABRAHAMA HOHMANNA, Elbląg (Elbing), 1807 -1818
28 kart zszytych, 36 x 21 cm, pieczęć lakowa
TŁOK PIECZĘTNY, XVIII/XIX w.
2,127.00 złTŁOK PIECZĘTNY, XVIII/XIX w.
Kość, wys. 8,8 cm
Pole pieczętne kwadratowe, pokryte kratownicą; trzonek u dołu zdobiony liśćmi akantu; w zwieńczeniu wilczyca karmiąca Remusa i Romulusa
Adolphe Joseph HUOT
230.00 złAdolphe Joseph HUOT
PRZYPOWIEŚĆ O CHCIWYM ROLNIKU wg Rembrandta, przed 1880
Litografia, papier; 276 x 335 mm
Sygnowana z płyty pod ryciną l: Huot, Lith.; p.: Imprimé par PAUL PETIT.
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM PORAJ I MONOGRAMEM J D, Polska, XIX w.
1,800.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM PORAJ I MONOGRAMEM J D, Polska, XIX w.
OPIS ŻYWOTA I CUDÓW ŚW. BAZYLEGO I JEGO UCZNIA GRIGORIJA wzięty ze zbioru Metropolity Moskiewskiego Makarego
1,150.00 złOPIS ŻYWOTA I CUDÓW ŚW. BAZYLEGO I JEGO UCZNIA GRIGORIJA wzięty ze zbioru Metropolity Moskiewskiego Makarego
Wyd.: Oficyna Ławry Poczajewskiej, 1817
24 x 18 cm; 164 str; oprawa w skórze
APOSTOŁ – księga liturgiczna zawierająca fragmenty Nowego Testamentu, Rosja, XVIII/XIX w.
1,150.00 złAPOSTOŁ – księga liturgiczna zawierająca fragmenty Nowego Testamentu, Rosja, XVIII/XIX w.
37 x 23 cm, 318 str; oprawa w skórze
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBAMI WILCZEKOSY I ŁADA, Polska, XIX w.
977.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z HERBAMI WILCZEKOSY I ŁADA, Polska, XIX w.
Mosiądz, drewno, wys. 7, pole 3,3 x 2,7 cm
TŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM CS, XIX/XX w.
690.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM CS, XIX/XX w.
Uchwyt drewniany, mosiądz, wys. 9,5 cm
W polu pieczętnym pod drzewem narzędzia budowlane i monogram CS
LIST JERZEGO POTOCKIEGO, Łańcut, 6 sierpnia 1922
747.00 złLIST JERZEGO POTOCKIEGO, Łańcut, 6 sierpnia 1922
Papier z nadrukiem, pióro; 276 x 205 mm
Dwustronny, dotyczący Biegu Myśliwskiego
DWIE FOTOGRAFIE, MARIAN ADAMCZEWSKI, XIX/XX w.
517.00 złDWIE FOTOGRAFIE, MARIAN ADAMCZEWSKI, XIX/XX w.
1. Pocztówka poczty rosyjskiej, 90 x 138 mm
2. Niemcy, Waren (Müritz), L. Schmidt, na firmowej tekturce, 142 x 103 mm